Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 24.10.2020, 20:34
Teraz jakaś porażka, jakiś remis i jakieś zwycięstwo przy przeciętnej grze i będzie można powiedzieć, że ustabilizowaliśmy formę i gramy swoje.

Fragmenty, które widziałem wydawały się niezłe (mieliśmy kontrolę, ale nie mieliśmy pomysłu jak ja przekuć na okazje strzeleckie). Nie oglądałem całego meczu, bo był nudnawy i przysypiałem, ale ogólnie piłka teraz nie jest chyba tematem pierwszego planu.

Chyba był to kroczek do przodu. Jest ok, więcej nie wymagam, chociaż na pewno można z tego składu wycisnąć więcej (ale na pewno można też wycisnąć mniej, co uparcie pokazywaliśmy od wznowienia ligi w poprzedniej rundzie). Oczywiście zdaję sobie sprawę, że graliśmy z najsłabszą drużyną ligi.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując