Temat
:
[VIII kolejka] Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 24-10-2020, 15:00
Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline
#
17
23.10.2020, 14:24
Staram się szukać pozytywów i jedyny plus taki, że zaraz cały zespół przechoruje i do końca sezonu będziemy grali pełnym składem.
Parafrazując klasyka :Wspaniały to będzie sezon, nie zapomnimy go nigdy.
w0lno.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do w0lno.
Znajdź inne posty napisane przez w0lno.