Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 23.10.2020, 14:24
Staram się szukać pozytywów i jedyny plus taki, że zaraz cały zespół przechoruje i do końca sezonu będziemy grali pełnym składem.

Parafrazując klasyka :Wspaniały to będzie sezon, nie zapomnimy go nigdy.
Odpowiedz cytując