Mocno liczę na to, że teraz się zacznie normalne granie. Krytykowałem mocno Skowronka i jego pomysły na grę na początku tego sezonu, ale jeżeli mi zamknie twarz wynikami i stylem gry, to z przyjemnością odszczekam com pisał.
Liczę na jakieś 2-0, tak żeby z tyłu znowu grało (nie wiem czy Mehremic może już grać, ale chętnie widziałbym znów jego na środku obrony), a z przodu niech wturla ktokolwiek. Cieszyłbym się trochę mocniej, gdyby udało się już wpuścić Buksę i żeby ten coś ukuł w końcówce. Nie jestem tylko pewien czy ten wrócił już do treningów [?]. Ogólnie, dobrze byłoby, gdyby nasi napastnicy strzelali regularniej
