|
życzyłbym sobie gry 3 napastników, ale znając polskie realia i tanie tłumaczenia taka taktyka pochłonie zbyt wiele energii pomocników i obrońców. Swoja droga ten mecz powinien pokazać na co aktualnie stan w malo poważnej polskiej ekstraklasie Wiele Krakow stac. Czas najwyższy na stanowcze deklaracje a nie śmieszne gadaniny ''gramy o 3 punkty w kazdym meczu''. Klubowa polska pilka nozna musi sie w koncu sprofesjonalizować.
|