Ogryzek napisał(a):

btw
Przy 20 do 0 FraMat też miałby obawy?
|
Przecież napisałem, że nie chodzi o liczbę strzelonych bramek, tylko o postawę, kiedy już było 6:0.
Wyglądałoby to, jakby:
- zabrakło sił
albo
- zabrakło motywacji i wkradł się minimalizm (nie co do wyniku, ale co do zachowań boiskowych)
Obydwa przypadki źle rokują.
I tyle.
Proszę czytać ze zrozumieniem.