Konrad. napisał(a):

Ocenianie gry po 60 minucie, zapominając o KONTEKSĆIE - czyli wyniku, jest brednią.
|
Nie zapominałem o kontekście czyli wyniku, gdyż wcześniej nawet Ci cytowałem, dokładnie wspominałem o tym - przeczytaj co pisałem wcześniej pod spodem zdania, które komentujesz również o tym wspomniałem, że naturalną rzeczą jest wrzucenie na luz przy wystarczająco korzystnym wyniku (choćby nawet ze względu na kontuzje).