Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 21.10.2020, 19:44
A w zasadzie, to jakie sytuacje tworzyla Stal po naszej 6 bramce, poza jednym nieudanym podaniu Bashy do przeciwnika i tym lobiku, tak groznym, ze Sadlok przyjął piłkę na klatkę, popodbijał sobie, wypił herbatkę, przeglądnął gazetę i dopiero ruszył do przodu?

Przecież to była pełna kontrola nad meczem, klepanko, żeby, jak najmniejszym nakładem sił dojechać do końca meczu, Stal nie mogła powąchać piłki...
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując