Cytat:
|
JA pisałem w kontekście tego co działo się po 60 minucie, po strzleniu OSTATNIEJ bramki, a nie po strzeleniu pierwszej - szukałem usprawiedliwnień niezadowolenia, co nie oznacza, że się z tym zgadzam bo nigdzie tego nie napisałem, więc nie pisz, że bredzę.
|
Ocenianie gry po 60 minucie, zapominając o KONTEKSĆIE - czyli wyniku, jest brednią.
Jak ocenisz napastnika, który dostając piłkę w polu karnym, zamiast iść na bramkę, leci z piłką do chorągiewki i tam ją przytrzymuje?
Ano zależy od wyniku. Jeśli prowadzą i jest końcówka meczu - super zachowanie. Jeśli pierwsza połowa i przegrywają - debilne.
Cytat:
|
Zakoduj jeżeli potrafisz. Tu nie ma znaczenia wynik.
|
Zakoduj jeśli potrafisz: wynik jest najważniejszy.
Cytat:
|
30 % czasu na naukę zostało zmarnowane i nie jest to wina zawodników.
|
Czyli wina trenera.
Dlatego proszę o odpowiedź:
A - zacytuj co takiego powiedział im Skowronek w 60 minucie meczu? Cytat.
B - jeśli nie wiesz: to skąd wiesz, że to nie wina zawodników?
Cytat:
|
. Dlatego trzeci raz powtarzam ze to się zemści. W najmniej odpowiednim momencie.
|
Kruwa, 30 minut meczu zemści się na nas! To wpłynie na cały sezon!
Nie, nie 60 minut w których robiliśmy co chcieli, strzelaliśmy piękne bramki, dryblowaliśmy, graliśmy z klepki...
Te 30 minut z 2700 minut jakie rozegramy zaważy na wszystkim...
Po sezonie.
Koniec.