Cytat:
|
To jest chyba najbardziej absurdalny temat w historii tego forum
|
Dokładnie. Czytam i oczom nie wierzę.
Szkoda tylko późnego wprowdzenia Hoyo Kowalskiego, bo mógł spokojnie dostać te 15 minut pogrania, ale srać się o cokolwiek innego to jest dla mnie naprawdę wysoki poziom absurdu. Może właśnie najwyższy jaki tu widzieliśmy.