Szneka napisał(a):

|
Ciekawe czy nasz Trener zaryzykuje i wyjdziemy takim samym składem jak w Mielcu.
|
Oby nie po tej kompromitacji ze Stalą murawy nie powinien powąchać Frydrych, Yeboah, Forbes, Chucka i Plewka. Lis w sumie przy 6-0 nie wchodził w pole karne przy stałych fragmentach rozwiązałbym z nim kontrakt.
A tak serio to pewnie skończy się 1-0 lub coś w tym stylu pytanie dla kogo. Podbeskidzie chyba nie przespało przerwy jak Stal. Remis po przeciętnej grze będzie dobrym prognostykiem na przyszłość
