|
Wczoraj, jak zapewne wiecie, w wieku 59 lat odszedł aktor Dariusz Gnatowski.
Od lat związany z Krakowem i Teatrem Stu. Popularność zdobył rolą A. Boczka w "Świecie wg. Kiepskich". Ciepły i dobry człowiek, włączający się bez rozgłosu w akcje charytatywne. Jakoś tak smutno mi od wczoraj odkąd się dowiedziałem :/ Znalazłem w sieci taką ciekawostkę o p. Darku
"Pan Dariusz był psychofanem piłki. Oglądał, co się da, wychował w Zabrzu, chodził na mecze Górnika, później na Wisłę Kraków. Zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Elokwencja, wiedza, poczucie humoru. Byliśmy umówieni na wywiad w jego ogrodzie. Niestety, dziś podano do wiadomości, że umarł. Cierpiał na cukrzycę. Straszna wiadomość dla wszystkich fanów"
Cześć jego pamięci!
|