Cytat:
|
Weszli młodzi mamy wynik, zero presji czego ich takie granie nauczyło?
|
Ty pewnie z tych co byłby szczęśliwy wygraną 10:0, ale kolejmymi meczami dajmy na to bez Yawa bo jakiś frustowany drwal by go w końcu wykosił równo z murawą?
To jest chyba najbardziej absurdalny temat w historii tego forum
