Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26683
Stary 20.10.2020, 10:50
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
no właśnie jak był zdrowy był ok , natomiast pytanie o abramowicza , troche nie na miejscu , dla mnie super transfer , pokazuje ze naprawde jest sporo solidnych niedocenianych kopaczy

3x pewniejszy niz sadlok , pod kazdym wzgledem

btw , tez wam sie wydaje z twarzy Abramowicz ze wyglada jak starszy, mądrzejszy brat Burligi ?
NA pewno w genach nie ma instynktu strzeleckiego jak Bury, wczoraj dwie okazje zepsuł. Bury zawsze pokracznie i komicznie zdobywa te bramki, ale trzeba przyznać, że porafi często znaleźć się w sytuacji i coś wepchnąć.

Odpowiedz cytując