Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

no właśnie jak był zdrowy był ok , natomiast pytanie o abramowicza , troche nie na miejscu , dla mnie super transfer , pokazuje ze naprawde jest sporo solidnych niedocenianych kopaczy
3x pewniejszy niz sadlok , pod kazdym wzgledem
btw , tez wam sie wydaje z twarzy Abramowicz ze wyglada jak starszy, mądrzejszy brat Burligi ?
|
NA pewno w genach nie ma instynktu strzeleckiego jak Bury, wczoraj dwie okazje zepsuł. Bury zawsze pokracznie i komicznie zdobywa te bramki, ale trzeba przyznać, że porafi często znaleźć się w sytuacji i coś wepchnąć.