Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26681
Stary 20.10.2020, 07:46
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Chłopcy.... czego sie uczepiliście tego Niepsuja ? Nie wiem czy jest słabszy od Abramowicza? Przecież Niepsuj miał fajne mecze w zeszłym sezonie. Póki nie ma lepszego zastępstwa nie skreślam gościa. Szot/Bury/Niepsuj - najsłabszy zdecydowanie Szot.
Nie mówię, że zawodził na całej linii. Był często kontuzjowany, a mając w pamięci transfer choćby Abramowicza, wydaje się, że jesteśmy w stanie sprowadzić kogoś lepszego w miejsce Davida.
Odpowiedz cytując