LucjuszWielki napisał(a):

|
Chłopcy.... czego sie uczepiliście tego Niepsuja ? Nie wiem czy jest słabszy od Abramowicza? Przecież Niepsuj miał fajne mecze w zeszłym sezonie. Póki nie ma lepszego zastępstwa nie skreślam gościa. Szot/Bury/Niepsuj - najsłabszy zdecydowanie Szot.
|
Nie mówię, że zawodził na całej linii. Był często kontuzjowany, a mając w pamięci transfer choćby Abramowicza, wydaje się, że jesteśmy w stanie sprowadzić kogoś lepszego w miejsce Davida.