Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 20.10.2020, 06:50
płacze na 6:0 , chyba jedynie da sie wytłumaczyć tym że przez covida a potem przerwe na repre byłna forum martwy sezon ,nie było o czym pisać itrzeba nadrobić...
Odpowiedz cytując