Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 19.10.2020, 16:15
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
Guzmics, Chavez, Gonzales, Bunoza... też tak macie, że teraz przez pryzmat Janickiego to wspominacie ich jak najlepszych defensorów świata, ale jak wtedy się ich oglądało, to też co chwila a to spóźniony, a to źle ustawiony... No na pewno byli poziom nizej niż Głowacki, Cleber czy Marcelo. Życzę sobie, nam i przede wszystkim jemu aby Frydrych właśnie do tych drugich aspirował swoją grą
dokładnie , część tej wyliczanki to pamiętamy chyba wyłącznie przez pryzmat janickiego , juz nawet hebert który faktycznie byl lepszy niz pozostali parodysci w obronie awansował na topowego stopera i jest ywymieniany w jednym szeregu z Kłosem czy Cleberem co jest obrazą dla tych ostatnich


niemniejjednak licze na to że Frydrych to będzie właśnie zawodnik z topu , przynajmniej cv i mecz ze Stalą na to wskazuje
Odpowiedz cytując