|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
Szneka napisał(a): 
|
ja mam pytanie do starej wiary. Piotr Skrobowski. Skrobnie ktoś parę słów o Nim? wyczytałem że zapowiadał się dobrze, pojechał na Mundial 82 i raptem znikł.co się stało?
|
http://www.sportowahistoria.pl/wiado...wiad,1464.html
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|