|
ja mam pytanie do starej wiary. Piotr Skrobowski. Skrobnie ktoś parę słów o Nim? wyczytałem że zapowiadał się dobrze, pojechał na Mundial 82 i raptem znikł.co się stało?
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Szneka : 18.10.2020 o godz. 18:54.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|