Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 18.10.2020, 16:09
kbr napisał(a):Wyświetl post
Pierwsza wygrana od lipca, w dodatku 6-0. A tutaj narzekanie.. Polska w pigułce
Polska w pigułce, to samozachwyt i minimalizm Przeciwnik lezal i kwiczal, a my gdy sie zorientowalismy, ze nie gramy poważnych zawodow, tylko w jakaś gre znęcania sie nad slabszym stwierdzilismy, ze "o nie, nie, nie, my sie tak nie bawimy". Szkoda, odbije sie to, jak zawsze pozniej, bo mentalnosci nie zmienisz.
Odpowiedz cytując