kbr napisał(a):

Pierwsza wygrana od lipca, w dodatku 6-0. A tutaj narzekanie.. Polska w pigułce
|
Polska w pigułce, to samozachwyt i minimalizm

Przeciwnik lezal i kwiczal, a my gdy sie zorientowalismy, ze nie gramy poważnych zawodow, tylko w jakaś gre znęcania sie nad slabszym stwierdzilismy, ze "o nie, nie, nie, my sie tak nie bawimy". Szkoda, odbije sie to, jak zawsze pozniej, bo mentalnosci nie zmienisz.