Wehrmacht napisał(a):

|
Nie wierze w to, ale udalo sie im spier*dolic nawet cos takiego jak zwyciestwo 6-0. To co robimy od 6 bramki to jest zwyczajnie kryminał. Raz na nie wiem 10, 20, 50 lat mozna bylo zrobic dwucyfrowke, to sie litujemy jak ostanie łajzy. Szkoda, ze nad nami sie tak nikt nie lituje gdy się dajemy jechac ile wlezie.
|
Dwucyfrówka w polskiej lidze jest absolutnie nierealna. Nie wiem czy po wojnie była w ogóle jakakolwiek. U nas się gra minimalistycznie niestety.