|
Najgorzej, ze my od 6 bramki wygladamy tak samo. Nie pamietaja juz pilkarzyki o Warszawie i 0-7. Tam sie nikt nie litowal, a im sie juz biegac nie chce, upokorzyc doszczetnie rywala tez nie za bardzo chca (sytuacja Abramowicza wg mnie to celowe pudlo) i wygladaja jakby nawet chcieli dac cos Stali strzelic. Zalosne, zamiast gdy jest okazja to pojechac ich chocby i 10-0, to nie, po co.
|