Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 18.10.2020, 15:11
Ja tu moze napisze zanim sie zacznie pochwalne wycie, ktore nastapi zaraz po wyciu o zwalnianiu Skowronka - to Stal taka słaba i tak o nic nie gramy, nie ma sie czym podniecac Dograc sezon, wyjebac Janickich, Becirajow, Silvow i dobrac takich Frydrychow i innych Yeboahow i moze beda emocje w przyszlym sezonie.
Odpowiedz cytując