Ja tu moze napisze zanim sie zacznie pochwalne wycie, ktore nastapi zaraz po wyciu o zwalnianiu Skowronka - to Stal taka słaba

i tak o nic nie gramy, nie ma sie czym podniecac

Dograc sezon, wyjebac Janickich, Becirajow, Silvow i dobrac takich Frydrychow i innych Yeboahow i moze beda emocje w przyszlym sezonie.