|
Senior Member
Offline
|
|
Jaroo1 napisał(a): 
|
Dziwna sprawa, ale zrozumiała. Jak mają podać kto jest chory i później obskoczy ich i ich rodziny stado cividian, to już lepiej niech nie podają. Przecież doszło do tego, że debile wierzący w tego wirusa (wirus jest ale nie pandemia i nie tak mocny jak go kreują) patrzą na chorych/rodziny chorych jak na morderców czy pedofilów. Idioci potrafią ludzi bez masek wyzywać, bić itd to po kiego wała mają podawać nazwiska chlopaków, żeby poźniej jakies zjeby w realu komentowały, że rodzina pewnie też chora...
|
Daruj sobie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|