Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26665
Stary 15.10.2020, 15:09
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Dziwna sprawa, ale zrozumiała. Jak mają podać kto jest chory i później obskoczy ich i ich rodziny stado cividian, to już lepiej niech nie podają. Przecież doszło do tego, że debile wierzący w tego wirusa (wirus jest ale nie pandemia i nie tak mocny jak go kreują) patrzą na chorych/rodziny chorych jak na morderców czy pedofilów. Idioci potrafią ludzi bez masek wyzywać, bić itd to po kiego wała mają podawać nazwiska chlopaków, żeby poźniej jakies zjeby w realu komentowały, że rodzina pewnie też chora...
Daruj sobie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując