czaro napisał(a):

|
Tego, że Skowronek "nie lubi" albo "nie ufa" Pawłowskiemu i dlatego ten grał mniej, a później odszedł na wypożyczenie nie ukrywali nawet dziennikarze, którzy ostrożniej szermują słowem niż forumowicze.
|
Sam byłem zaskoczony tym posunięciem ALE na chwile obecną, na dzień dzisiejszy:
- Pawłowski nie ma pierwszego składu w słabej Stali Mielec.
- Plewka który wszedł na jego pozycje pokazał się całkiem dobrze.
Co będzie za miesiąc, dwa, sześć to się okaże, sam nie wiem.