Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26651
Stary 09.10.2020, 03:17
czaro napisał(a):Wyświetl post
Tego, że Skowronek "nie lubi" albo "nie ufa" Pawłowskiemu i dlatego ten grał mniej, a później odszedł na wypożyczenie nie ukrywali nawet dziennikarze, którzy ostrożniej szermują słowem niż forumowicze.
Sam byłem zaskoczony tym posunięciem ALE na chwile obecną, na dzień dzisiejszy:

- Pawłowski nie ma pierwszego składu w słabej Stali Mielec.
- Plewka który wszedł na jego pozycje pokazał się całkiem dobrze.

Co będzie za miesiąc, dwa, sześć to się okaże, sam nie wiem.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując