|
A jeszcze jedna myśl, która błąkała mi się po głowie już kilka dni temu, a teraz tym bardziej warto ją napisać. Nie jest wykluczone, że za chwilę liga i pół kraju stanie przez covid i okaże się, że tylko sobie tego Forbesa dodaliśmy do listy płac niegrających piłkarzy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|