|
Krytykujecie ze mamy 3 wieze w ataku.
Oczywiscie fajnie byloby miec alternatywy. Ale wyglada na to, ze chcemy bazowac na Saviciu i Yeboahu, ktorzy bede przechodzic plynnie ze skrzydlowych w napastnikow. Wtedy napastnik wieza w ilosci sztuk jeden bylby problemem, bo gdyby gral kaplice to i cala druzyna bedzie. Z 3 ktorys w koncu cos bedzie kopal...
MInusem jest to, ze mocno sie ograniczamy. Silva tez nie jest szybkim zawodnikiem do wyjscia na pozycje... ale... moze to w koncu jest pomysl na gre czegos swojego a nie przeszkadzanie rywalom?
Rakow generalnie zegna Forbsa z zalem i to daje nadzieje, ze jednak sie u nas sprawdzi.
|