|
nie wiem gdzie Ci optymiści widzą plusy ?
suche fakty:
- sprowadzamy kolejnego napastnika o tej samej charakterystyce !! mamy 3 klocków, żaden z nich nie jest szybki, ani typowym listem pola karnego
- ściagamy znowu zawodnika +30 i dajemy mu dwuletni kontrakt, więc zero potencjalnego zarobku na zawodniku !!
- ściagamy faceta, który przez całą swoją kariere strzelił ok 25 goli ? gdzie tylko raz w życiu przekroczył barierę 10 goli ? dokładnie 10 ?
sorry, ale ja tego nie widzę, już wolałbym, żeby ten Fatos grał i Buksa się ogrywał, czy tam Silva na którym chociaz można zarobić
|