|
Płaczecie jakby to był 10 drewniany piłkarz zakontraktowany z rzędu. Mi też ten drwal nie pasował już dawno, ale gość może jednak się przyda w zespole, bo bywało tak, że z gorszym CV przychodzili.
Nie zawsze będziemy kontraktować takich zawodników jak Zukov, Frydrych czy obiecujący Savic/Yeboah... czasem, tż słabsi przyjdą.
Nie znamy kulis, kim interesowaliśmy się, z kim były rozmowy, kto odmówił itd. Niektórzy srają w gacie i rozkiminają takie paranoje, że masakra. Pokażcie zespół, który przeprowadza same udane transfery.
|