tomasz_19 napisał(a):

|
Dla mnie ściągnięcie Savica, Frydrycha i Yeboaha pokazuje, że z finansami i co ważne naszymi aspiracjami na ten sezon nie jest najgorzej... tym bardziej dziwi mnie zatrudnienie odpadu z Rakowa... transfer z kategorii irracjonalnych, zwłaszcza że mamy już w zespole zawodnika o podobnym profilu (Fatos). Bez skutecznego napastnika wielkie G osiągniemy w tej rundzie, możecie robić screeny bo uważam, że i tak w zimowym okienku będziemy szukać napastnika...
|
Żeby pozyskać dobrego napastnika trzeba by pewnie zrezygnować z przynajmniej dwóch z tej trójki. O ile pozyskanie takiego jest w ogóle finansowo możliwe w naszej sytuacji, bo skuteczni napastnicy to towar mocno deficytowy.