Yggdrasil napisał(a):

Wyobraźmy sobie bardzo prawdopodobny scenariusz alternatywny.
Jest początek roku 2019, (...) Ktoś kogoś nie spotkał na nartach (...) Gdzie bylibyśmy teraz? (...) Dlatego BŁAGAM - przestańmy wymagać, jak gdybyśmy ciągle byli hegemonem. (...)
|
Wyobraźmy sobie, że alianci przegrali wojnę, a Polskę dalej okupują Niemcy. Gdzie byśmy teraz byli? Dlatego błagam, przestańmy wymagać czegokolwiek, to szczęście, że w ogóle istnieje klub.
Wyobraźmy sobie, że do Wisły nie wszedł Cupiał. Gdzie byśmy teraz byli? Dlatego błagam...
Wyobraźmy sobie, że...
Naprawdę, mogę tak długo.
Nikt od Wisły nie wymaga, żeby robiła transfery na miarę gry w pucharach, ale żeby robiła transfery przemyślane i możliwie najmniej ryzykowne, możliwie najlepszych piłkarzy - na miarę swoich możliwości.
Na te możliwości wpływ ma obecna sytuacja w klubie, a nie sytuacja w nim rok, dwa, dziesięć temu.