Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22598
Stary 06.10.2020, 12:37
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
fleia

Rozpie#()&*@%(&la mnie taki sposob myslenia.
Jakby Rakow tak myslal jak myslisz Ty to nigdy nie bylby w tym miejscu, w ktorym jest teraz. Przeciez moglby powiedziec "nie porownojmy sie do Wisly, Legii czy Lecha. Nigdy nie bedziemy miec takich pieniedzy z dnia meczowego, wiec nigdy z nimi nie bedziemy mogli rywalizowac".


Tymczasem Rakow rok temu startowal z pulapu na ktorym obecnie jestesmy my. Nawet nizej, bo bym beniaminkiem. Beniaminkiem ktory 20 lat? Czy lepiej? Nie gral w najwyzszej klasie rozgrywkowej.
Jest klubem, ktory nie ma stadionu, ktory budowano tak na prawde od zera, bo w IV lidze byla tylko nazwa i zbieranina pseudokopaczy.

Minelo pare lat i Ty piszesz "nie porownojmy sie do Rakowa bo nie mamy takiego wlasciciela".
Czyzby? Nie mamy? Mysle, ze Swierczewski kontra trio to podobne pieniadze jakie sa wkladane w klub z majatku osobistego. Roznica polega na tym, ze w Rakowie kazda zlotowke oglada sie 5 razy, wiadomo jaka jest strategia i cele i jak druzyna ma grac.
U nas to jest taka troche wolna amerykanka. Jakos to wyjdzie.

Ale pisac, ze Wisla nie jest rownie atrakcyjnym klubem jak Rakow czy ze nawet jest mniej atrakcyjna to juz jest lekka paranoja w jaka wy wpadacie. Za chwile zaczniecie pisac, ze KSZO Ostrowiec jest atrakcyjniejsze od Wisly.


I piszecie to w czasie kiedy do Wisly przyszli Turgeman, Zhukov, Yeboah, Savic.
Faktycznie, przyszli tu bo tu nie ma zadnych perspektyw.


Rzygac sie juz chce od tego umniejsza klubowi i uwazania, ze przez problemy, ktore byly i brak bogatego wujka jako wlasciciela Wisla nie ma mozliwosci i prawa dazyc na szczyt.
Na prawdę uważasz ze nasze trio wkłada/mogłoby wykładać z własnego majątku tyle co Świerczewski? No to cóż... Raków był budowany od zera i zapewne dlatego nie mają wielomilionowych długów. Stadion który się pojawi zapewne nie będzie kosztował klubu ponad 100 tysięcy za mecz to rzecz kolejna. A wchodzący bogaty właściciel z jakiej racji ma myśleć że nie ma porównania do Legii, Lecha czy Wisły? Masz odpowiednio dużo kasy to sobie wszystko zrobisz, tak zrobił Cupiał chocby, Red bull czy PSG. Jeśli dalej żyjemy romantyzmem, że piłkarz przyjdzie grać za tysiące do klubu z marka, tradycjami i kibicami a nie za miliony do klubu z właścicielem bez tradycji i kibiców, to pora przejrzeć na oczy. Głowacki i Brożek kariery już skończyli. No i fajnie, że wprowadziliśmy Zukowa, Yeboah czy Savicia. Jak zagrają coś czym pokażą swoją opisywania klasę to świetnie, może to będzie impuls dla innych, że warto tu przyjść. Ale na razie nie pokazali nic nadzwyczajnego. A co do bogatych wujków to jest czysta prawda, albo masz takiego w klubie albo w ratuszu i wtedy możesz dobierac sobie napastników wg koncepcji a nie dostępności. A że nie mamy ani jednego ani drugiego to wyciagamy zawodników dostępnych i to się szybko nie zmieni.
Odpowiedz cytując