Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22597
Stary 06.10.2020, 12:35
Wszystko pięknie ładnie, nie stać nas, cierpliwość, jeszcze trochę, nie bądźmy megalomanami po Cupiale.

Tylko pytanie, czy naprawdę jesteśmy aż tak biedni, czy jest to jedynie wyjaśnienie, które usprawiedliwia błędy.

1. Wzięliśmy Beciraja, abstrahując od jakości Forbesa mamy 2 drwali w skladzie na 9. Pytanie zatem czy Beciraj to katastrofa i wtopiono $ czy wzięliśmy Forbesa na sztukę?
2. W podpisaniu Turgemana przeszkodzily nie $ a kontuzja, czy az tak sie zafiksowalismy na niego, ze nie bylo opcji B, bo umówmy sie Turgeman nie gral by za kupony do Maca?
3. Atrakcyjnosc jako klub, my nie jestesmy juz bardzo dlugo w TOP, od dluzszego czasu jestesmy w ogonie ale, nie przeszkadzalo to podpisywac ciekawych zawodnikow - to okienko patrz Savic/Yeboah.

Koniec koncow, sorry ale nie wszystko mozna zrzucic na "nie mamy $".
Odpowiedz cytując