Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14625
Stary 06.10.2020, 12:14
Przecież na Cueste nikt nie narzekał. A na pewno nie tak jak na w/w bramkarzy. Nie było nas na niego stać tak jak i na Veleza czy Lloncha i tyle.
Odpowiedz cytując