|
Fakty są takie, że zanim pojawiły się plotki strasznie cięty byłem na tego zawodnika. Oczywiście chodzi o mecze przeciwko nam. Strasznei jechałem po nim, że drągale siatkarze, wyrobnicy jak SZWARC i BRAŁN FORBS nadają się na siatkę a nas robią jak chcą.
Raków drużyna drwali i siatkarzy-koszykarzy.
No nic, zaklepaliśmy gościa, więc trzeba liczyć, że będzie lepszy niż Beciraj. Ktoś pisał, że głupieje przy sam na sam i tylko głowe wsadza, ok, niech tak będzie bo Beciraj nawet temu nie sprostał, a miał pare okazji.
Kto z naszych zawodników wsadził 10 goli ? No właśnie, tak więc, lepszy taki zawodnik jako choćby nawet uzupełnienie składu niż żaden. Jakby Turgeman był zdrowe to zapewne mielibyśmy inne napadziora, ale ze zdrowiem nie wygrasz.
2 lata troche dziwna sprawa, ale być może był to warunek Forbesa, aby do nas przyszedł.
Może zimowe okieno będzie lepsze niż ostatnio.
A narzekaczy zapraszam choćby do zapisania się do SOCIOS i wsparcia klubu, bo większość ma oczekiwania większe niż rok temu, a chyba zapominacie, że covid jest dodatkowo OGROMNYM ciosem :/
|