luke1906 napisał(a):

Fakt, że ciężko obronić niektóre nasze ruchy transferowe (Hołownia? kto to wymyślił?) i tu nie ma co polemizować
Ale weźcie jeszcze pod uwagę jaką mieliśmy frekwencję na trybunach przed wirusem (i jaki potencjał przy meczach TOP), a jak to wygląda teraz. Dla nas to są ogromne straty. Porównujemy się do takiego Rakowa, ale dla nich czy jest wirus czy nie to podejrzewam jeden uj, przychód z dnia meczowego to było nic.
Co gorsze, nie wiadomo jak będą wyglądać następne miesiące, a przypominam że kontrakty się same nie zapłacą.
|
Krótka pamięć?
Hołownia przyszedł żeby złatać dziurę MŁODZIEŻOWCA. Ludzie, on był ściągany w obawie że walcząc o utrzymanie mogło być spore ryzyko wstawiać obrońcę do 11. Tyle i tylko tyle.
Teraz mamy Szota, ale wtedy był "tylko" Buksa i trener który obwiał się że zostaniemy tylko z nim jako wartościowym młodzieżowcem.