Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22585
Stary 06.10.2020, 10:02
Przede wszystkim skończmy z tymi porównaniami do Rakowa. Wrócimy do tego jak będziemy mieć właściciela/sponsora na poziomie właściciela Rakowa. Na ten moment bierzemy piłkarzy jacy są i zapewne prędko się to ile zmieni. Jeden strzał będzie lepszy, drugi gorszy i tak to się będzie kręciło. Lyon też może sobie wspominać jak plecy PSG pokazywał rokrocznie przez wiele lat, tylko co z tego?
Odpowiedz cytując