|
Przede wszystkim skończmy z tymi porównaniami do Rakowa. Wrócimy do tego jak będziemy mieć właściciela/sponsora na poziomie właściciela Rakowa. Na ten moment bierzemy piłkarzy jacy są i zapewne prędko się to ile zmieni. Jeden strzał będzie lepszy, drugi gorszy i tak to się będzie kręciło. Lyon też może sobie wspominać jak plecy PSG pokazywał rokrocznie przez wiele lat, tylko co z tego?
|