Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22584
Stary 06.10.2020, 09:27
Fakt, że ciężko obronić niektóre nasze ruchy transferowe (Hołownia? kto to wymyślił?) i tu nie ma co polemizować

Ale weźcie jeszcze pod uwagę jaką mieliśmy frekwencję na trybunach przed wirusem (i jaki potencjał przy meczach TOP), a jak to wygląda teraz. Dla nas to są ogromne straty. Porównujemy się do takiego Rakowa, ale dla nich czy jest wirus czy nie to podejrzewam jeden uj, przychód z dnia meczowego to było nic.

Co gorsze, nie wiadomo jak będą wyglądać następne miesiące, a przypominam że kontrakty się same nie zapłacą.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując