Ogryzek napisał(a):

Tylko że to trochę manipulacja. W normalnej sytuacji nie byłoby tylu transferów na "już".
Całe poprzednie okienko to była akcja RATUNKOWA żeby nie wylądować w niebycie.
|
Oczywiście, wziąłem to pod uwagę. Dlatego też napisałem, że Hebert i Turgeman spełnili swoje zadanie, podobnie jak trener.
Ale jednak transferów Tupty a zwłaszcza Hołowni kompletnie nie rozumiałem i nie zrozumiem.
Nie wspominając już o okienku letnim 2019, gdzie Obi ze Stolarczykiem i Głowackim wyrzucili w błoto ogromną ilość pieniędzy...