Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22577
Stary 06.10.2020, 07:39
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Tylko że to trochę manipulacja. W normalnej sytuacji nie byłoby tylu transferów na "już".

Całe poprzednie okienko to była akcja RATUNKOWA żeby nie wylądować w niebycie.
Oczywiście, wziąłem to pod uwagę. Dlatego też napisałem, że Hebert i Turgeman spełnili swoje zadanie, podobnie jak trener.
Ale jednak transferów Tupty a zwłaszcza Hołowni kompletnie nie rozumiałem i nie zrozumiem.
Nie wspominając już o okienku letnim 2019, gdzie Obi ze Stolarczykiem i Głowackim wyrzucili w błoto ogromną ilość pieniędzy...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując