|
A czego się spodziewacie po tym jak byliśmy na skraju upadku? Teraz to każdy jęczy na transfery a wtedy jak się dziwne rzeczy działy to każdy siedział cicho. Trzeba się, tak jak wyżej napisane do tego przyzwyczaić a podziękować możecie wiadomo komu. I tak dobrze że stać na nas na kogokolwiek i na to by grać o utrzymanie. Poza tym byliśmy tak w czarnej d, że ostatnie transfery to były akcje ratunkowe na zasadzie że musimy się utrzymać bo nic z tego nie będzie. I jak widać dalej tak jest. A gadanie że gramy o coś więcej można se włożyć między bajki.
|