|
Przyzwyczajajcie się do takich transferów, bo na takie nas stać i na takie mamy możliwości. Wielu z wyżej wymienionych to nie były przecież nasze cele numer jeden. Sieroty po Cupiale uświadomcie sobie, że sportowo jesteśmy gównianym klubem nawet na tą zjebaną ligę i niektórzy kopacze nie chcą do nas przyjść, bo nie widzą w tym sensu i wolą wybrać inne kluby.
PS. Pomijam fakt, o którym pisze niżej Ogryzek, bo to też w dużej mierze decydowało o jakości naszych transferów, szczególnie we wcześniejszych okienkach.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 06.10.2020 o godz. 07:39.
|