LucjuszWielki napisał(a):

Nie wiem czy wiecie, ale nasz były bramkarz Julián Cuesta, którego wielu z tutaj piszących niedoceniało i wręcz porównywało negatywnie do Lisa czy Załuski poczyna sobie wymienicie w Salonikach....
|
Powiem, że wcale mnie to nie dziwi, bo gość ma warunki fizyczne i zagrał u nas kilka dobrych meczów, bardzo fajnie grał na przedpolu i generalnie miał potencjał, dobrze łapał piłkę. Był bardzo solidny. Szkoda, że u nas to nie wypaliło. On chyba miał problem z plecami przez pewien czas a później były cyrki z delfinami i odpływ Hiszpanów i zmiana naszej polityki transferowej. Miejmy nadzieję, że Lis się jeszcze wyrobi. On też ma całkiem dobre warunki fizyczne i powinien z tego częściej korzystać, odciążać trochę obrońców przy SFG i wychodzić na przedpole do głębszych dośrodkowań. Noi miejmy nadzieję, że z wiekiem będzie robił tylko mniej baboli, nie będzie wypluwał tylu piłek w polu karnym a częściej je łapał.