Wyświetl pojedynczy post
Colin
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14624
Stary 06.10.2020, 03:57
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy wiecie, ale nasz były bramkarz Julián Cuesta, którego wielu z tutaj piszących niedoceniało i wręcz porównywało negatywnie do Lisa czy Załuski poczyna sobie wymienicie w Salonikach....
Powiem, że wcale mnie to nie dziwi, bo gość ma warunki fizyczne i zagrał u nas kilka dobrych meczów, bardzo fajnie grał na przedpolu i generalnie miał potencjał, dobrze łapał piłkę. Był bardzo solidny. Szkoda, że u nas to nie wypaliło. On chyba miał problem z plecami przez pewien czas a później były cyrki z delfinami i odpływ Hiszpanów i zmiana naszej polityki transferowej. Miejmy nadzieję, że Lis się jeszcze wyrobi. On też ma całkiem dobre warunki fizyczne i powinien z tego częściej korzystać, odciążać trochę obrońców przy SFG i wychodzić na przedpole do głębszych dośrodkowań. Noi miejmy nadzieję, że z wiekiem będzie robił tylko mniej baboli, nie będzie wypluwał tylu piłek w polu karnym a częściej je łapał.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując