Harcownik napisał(a):

Kupili Bekiraja teraz Forbesa. A zaniedługo będą musieli dokupic trzeciego. Tym razem takiego, co potrafi prosto kopnąć piłkę. Ten Forbes to taki Janicki tyle że grający z przodu.
Naprawdę nie wierzę w to że mamy jakiś dział skautingu.
|
Forbes to kwintesencja naszego "pionu sportowego" . Właśnie powtarzają schemat z Klemenzem i Janickim . Jednego podpisali na dwa lata , drugiemu przedłużyli kontrakt o rok i mamy problem jak pozbyć się z kadry dwóch szkodników. Za rok będziemy przerabiać to samo z duetem napastników.....
Właśnie podpisaliśmy odpad po Koronie i Rakowie na dwa lata... REWELACJA