Patrząc że 29 lat grał głównie jako obrońca to jednak spoko wynik.
Na dzis, to gość do 1 składu. To że lider ekstraklasy się go chce pozbyć to nie jest żadną ujma..
Jednak jeśli go podpiszemy (co wcale nie jest pewne) to jednak bardzo źle świadczy o naszej polityce transferowej. Całe miesiące szukalismy napastnika by w końcu wciągnąć go z Rakowa.. w dodatku bez perspektyw na odsprzedaż... wychodzi na to że po upadku transferu Turgemana zostalismy z niczym.
Niemniej jednak lepszy Forbes niż nikt, choć obawiam się że i tak do nas jednak nie trafi.