dziki napisał(a):

|
Wystarczy, że strzeli kilka bramek, a w połowie spotkań / sezonu zluzuje go Buksa. Jeśliby do tego Beqiraj znalazł formę, to można ogarniać Olka pod sprzedaż, a za rok pozyskać kogoś lepszego. Nie wiem po co to lamentowanie.
|
Nikt nie wymaga , że przyjdzie tutaj super napadzior, który z miejsca będzie gwiazdą tej ligi. Transfer Forbsa pokazałby , że w klubie dalej nie opamiętali się z bezsensownymi ruchami transferowymi. Nie wypalił Fatos to ściągają równie klockowatego zawodnika , którego chce się pozbyć Raków, a który pojawił się w naszej ekstraklasie dzięki cudownym ruchom transferowym... Korony Kielce.
Miała być sukcesywna budowa kadry , wymiana jakościowa poszczególnych pozycji a przychodzi Forbes... Gdzie tu sens, gdzie tu logika ? Przypomnę również , że Raków chce się go pozbyć m.in. ze względu na wysoki kontrakt....