|
Wystarczy, że strzeli kilka bramek, a w połowie spotkań / sezonu zluzuje go Buksa. Jeśliby do tego Beqiraj znalazł formę, to można ogarniać Olka pod sprzedaż, a za rok pozyskać kogoś lepszego. Nie wiem po co to lamentowanie.
Life is short. Wear your passion!
|