|
Myślę ,że temat z Brown Forbsem to takie szukanie na siłę napastnika do gry na już. Beqiraj miał grac a okazał się drewnem jak mało kto, Buksa nie przygotowany do gry kompletnie a na powrót Turgemana nie mamy chyba co liczyć.
Podzielam opinię kolegi Quadou, że słaby z niego napastnik. Fakt umie się znaleźć w polu karnym ale w sytuacjach sam na sam traci głowę.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|