Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1210
Stary 04.10.2020, 20:37
ABG Bochnia napisał(a):Wyświetl post
No niby tak, ale naprawdę ktoś o zdrowych zmysłach przyleciałby z Hiszpanii na mecz podbeskidzia ze stala? Jedyne sensowne wytłumaczenie jak dla mnie ze przyleciał na mecz Wisły, ale go odwołali to wybrał się na najbliższy mecz w okolicy
Niewyklucone że Kiko już pracuje dla jakiś klubów jako skaut, choćby dorywczo.
Z czegoś musi zyc.
Odpowiedz cytując