ABG Bochnia napisał(a):

|
No niby tak, ale naprawdę ktoś o zdrowych zmysłach przyleciałby z Hiszpanii na mecz podbeskidzia ze stala? Jedyne sensowne wytłumaczenie jak dla mnie ze przyleciał na mecz Wisły, ale go odwołali to wybrał się na najbliższy mecz w okolicy
|
Niewyklucone że Kiko już pracuje dla jakiś klubów jako skaut, choćby dorywczo.
Z czegoś musi zyc.