Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1204
Stary 03.10.2020, 23:07
Takiej pyty jak ostatnio to sobie nie przypominam. A co do składu. Dlaczego Carlitos u nas wymiatał, a jak poszedł do krawatów to skończyło się granie. Imaz wcale nie jest lepszy niż Savic. A Llonch niż Żukow. Trzeba tylko umieć ich wykorzystać. Skowronek to może za Kiko buty nosić. Choć Hiszpan wielkim trenerem na pewno nie jest.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując