|
Takiej pyty jak ostatnio to sobie nie przypominam. A co do składu. Dlaczego Carlitos u nas wymiatał, a jak poszedł do krawatów to skończyło się granie. Imaz wcale nie jest lepszy niż Savic. A Llonch niż Żukow. Trzeba tylko umieć ich wykorzystać. Skowronek to może za Kiko buty nosić. Choć Hiszpan wielkim trenerem na pewno nie jest.
|