|
Cycu
Polska jest jedynym z tych krajów gdzie możesz sobie ze stadionu mecz obejrzeć, co nie jest standardem przecież teraz, po drugie zapewne miło Polskę wspomina to sobie przyjechał. Chłop z fb sam się reklamuje, że podał jako pierwszy? da się to w ogóle zweryfikować? no nie sądzę, równie dobrze ja mogę napisać, że pierwszy to podałem i to będzie tyle samo warte. Naprawdę łykać coś takiego to się w głowie nie mieści, ale ok chcecie sobie rozważać Kiko jako trenera to proszę bardzo, wolny kraj, ale dla mnie to absurd, że na bazie czegoś takiego jest taki temat.
|