Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1202
Stary 03.10.2020, 22:57
dokładnie.. nie ma co się cieszyć.. gra za kiko to była pyta, a grajków miał lepszych
natomiast nie obraże się jakby zaproponowali mu posadę Dyrektora albo skauta
Odpowiedz cytując